הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

לומבליקו היא חברת קידום מכירות ומיתוג נקודות מכירה.

אנו מספקים פתרונות בגישה המשלבת בין השגת יעדי מכירה, בניית מערכות יחסים אישיים בין הפירמה לנקודת המכירה ויצירת מחויבות הדדית.

לומבליקו נמצאת בפריסה ארצית רחבה מהצפון עד לדרום בכ-3,000 נקודות מכירה. אנו מתגאים בניסיון הרב שלנו ובעבודה עם החברות הגדולות במשק.

השיטה שלנו

מי שמכיר את עסקי הקמעונאות יודע שנקודת המכירה הפיזית היא האלמנט החשוב ביותר בהבטחת מכירה. מוצרים שאזלו או מוצרים פגי תוקף גורמים לפגיעה עצומה במכירות ואובדן כספים משמעותי. 

התפקיד שלנו בראש ובראשונה הוא להבטיח שנקודות המכירה מוכרות, וכמה שיותר.

איך אנחנו עושים את זה?

קידום מכירות שטח

בדיקת מלאי, סידור מוצרים, הבאת מוצרים עם תוקף קצר לקידמת המדף, בדיקת התאמה לפלנוגרמת רשת, הזמנת מוצרים חסרים, יצירת מבצעים במקומות עם מלאי גדול של מוצרים עם תוקף קצר, הגדלת נראות, מיתוג נק' מכירה ועוד.

בניית מערכות יחסים

יצירת הזדהות לקוחות עם המותג באמצעות שירות נעים ואנשי שטח מקצועיים, בניית מערכת יחסים עם עובדי רשתות קמעונאיות והפקת אירועים לקידום הזדהות אנשי מכירות בחברה עם הפירמה ומטרותיה של הפירמה.

חדשנות לומבליקו

בעזרת הפתרון החדשני של תוכנה ועם צוותי לומבליקו   תוכלו ליהנות מרציפות תפעולית ומתהליכי עבודה חלקים הנתמכים בטכנולוגיית חדשנית. מהתוכנה ניתן לקבל כל מה שניתן לצפות ולראות בנקודת/ריצפת המכירה אונליין ואופליין 

ישירות לאירגון ומעבר לכך להזנת מידע ונתונים, מולטימדיה, ומסמכים, מיקום ועוד). עם התוכנה , המנהלים בארגון יוכלו להיות מדווחים על אנשי הצוות שלנו ולחלק משימות שלנו  בזמן אמת. בין אם מדובר בשליחויות, ביקורות או פעילויות מכירה בשטח – התוכנה הופכת כל דבר להרבה, הרבה יותר יעיל. מעבר לכך, הממשק של התוכנה  מותאם לפעילות הארגון  עד שהם לא יוכלו להבין כיצד עבדו אחרת עד היום.

בשורה התחתונה, התוכנה ולומבליקו מגיעים להישגים ויתרונות רבים בהגדלת המכירות והיא העיניים של הארגון בנקודת המכירה בזמן אמת

הרחבת מעגל החברים

בניית מערכות יחסים חברתיות עם לקוחות במהלך מבצעי קידום מכירות.

בדיקת מימוש מבצעים

כך הצרכנים מרגישים שאנו דואגים להם.

שירות לקוחות כמו באירופה

נעימות, שירותיות וחברתיות מעל הכל.

תנו לנו לקחת את המכירות שלכם לגבהים חדשים